Żyj według własnych zasad!

Kto określa to co wypada, a to czego nie wypada mi robić? Inni ludzie? Na podstawie czego? Własnych przekonań?
Przeżyj swoje życie tak jak TY chcesz je przeżyć! Według własnych pragnień, celów i chęci! Zapraszam na artykuł Jak myśleć, aby Prawo Przyciągania zaczęło działać POZYTYWNIE w Twoim życiu? https://www.maszke.pl/2014/01/jak-myslec-aby-prawo-przyciagania-zaczelo-dzialac-pozytywnie-w-twoim-zyciu/

zycpelniazycia

Przeczytaj także

 1. Bądź świadom własnych myśli
 2. Aktualne okoliczności to trampolina do większego rozwoju
 3. Zachowanie innych to ich rzeczywistość i ich twory
 4. Pokochaj tą grę
 5. Skup się na pragnieniu, na efekcie końcowym, którego pragniesz

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Żyj według własnych zasad!

 1. Tak to prawda warto robić swoje :-)
  Nie ważne w jakim wieku się jest !
  Od małego jesteśmy uczeni co powinnyśmy robić : jeśli jesteś chłopcem to rób to, interesuj się tym,postępuj tak, ubieraj się tak a jak jesteś dziewczynką to zupełnie inaczej itp.
  Tego nie wypada, to nie modne, tego się już nie nosi, po co to robisz , nic nie osiągniesz itp.

  Wkładają nas w sztywne schematy a jak zaczynamy samodzielnie myśleć i postępować to próbują nas ustawić do pionu lecz czy ktoś może powstrzymać takiego człowieka który przestał być marionetką , zaczął wierzyć w siebie i spełnia swoje marzenia ? :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>