Żyj według własnych zasad!

Kto określa to co wypada, a to czego nie wypada mi robić? Inni ludzie? Na podstawie czego? Własnych przekonań? Przeżyj swoje życie tak jak TY chcesz je przeżyć! Według własnych pragnień, celów i chęci!

zycpelniazycia

Przeczytaj także

 1. Bądź świadom własnych myśli
 2. Nie próbuj naprawiać czyjegoś życia na siłę, tylko dlatego, że TOBIE wydaje się ono nieodpowiednie. Nigdy nie wiesz jakich doświadczeń potrzebuje druga osoba.
 3. Żyj tak jak podpowiada ci twoje serce
 4. Kiedy dostrajasz się do tego czego pragniesz?
 5. W zależności od tego jak postrzegasz, wchodzisz do różnych rzeczywistości

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Żyj według własnych zasad!

 1. Tak to prawda warto robić swoje :-)
  Nie ważne w jakim wieku się jest !
  Od małego jesteśmy uczeni co powinnyśmy robić : jeśli jesteś chłopcem to rób to, interesuj się tym,postępuj tak, ubieraj się tak a jak jesteś dziewczynką to zupełnie inaczej itp.
  Tego nie wypada, to nie modne, tego się już nie nosi, po co to robisz , nic nie osiągniesz itp.

  Wkładają nas w sztywne schematy a jak zaczynamy samodzielnie myśleć i postępować to próbują nas ustawić do pionu lecz czy ktoś może powstrzymać takiego człowieka który przestał być marionetką , zaczął wierzyć w siebie i spełnia swoje marzenia ? :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>