Jak przyciągnąć miłość?

Gdy chcesz doświadczać miłości możesz przyciągnąć dwa aspekty doświadczeń:

1. Doświadczenie, w którym będzie dostatek miłości
2. Doświadczenie, w którym będzie brak miłości

Okoliczności jakie się pojawią, będą ODBICIEM, ODZWIERCIEDLENIEM Twojej dominującej energii. Twoich oczekiwań, przekonań, nawyków myślowych w tym obszarze.

Jak przyciągasz dostatek miłości?

* Mówisz pozytywne słowa w obszarze miłości
* Czujesz miłość do siebie -> Uważasz, że jesteś wartościowy, lubisz samego siebie, dbasz o siebie, masz wysoką samoocenę
* Czujesz, że życie jest dla ciebie dobre i ma ci do zaoferowania to co najlepsze
* Jesteś kochający dla innych istot

Jak przyciągasz brak miłości?

* Mówisz negatywne słowa w obszarze miłości
* Uważasz, że jesteś mało wartościowy
* Cały czas obawiasz się odrzucenia i zranienia
* Czujesz, że życie nie ma za wiele do zaoferowania
* Trzymasz urazy w swoim sercu

Podnieś wibrację serca – niechaj swobodnie płynie przez ciebie energia miłości. Poniższy talizman bardzo silnie oddziałuje na Twoją podświadomość i energię. Energia kryształu różowego uzdrawia nasze uczucia, relacje z innymi ludźmi – uczy nas kochać siebie i innych. Więcej na TALIZMAN MIŁOŚCI. PODNOSZĄCY WIBRACJE I OCZYSZCZAJĄCY POLE SERCA


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *