Gdy zaczniesz być najlepszą wersją siebie, otrzymasz najlepsze okoliczności do spełniania pragnień swego serca

Gdy zapragniesz czegoś więcej i ZACZNIESZ BYĆ NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE świat zawsze będzie dążył do stworzenia najlepszych okoliczności dla ciebie. Cały świat będzie ci sprzyjał, gdy pozostaniesz wierny temu co w tobie najlepsze :)

najlepszawersjasiebie

Przeczytaj także

  1. Bądź najlepszą wersją siebie samego
  2. Wszechświat wspiera KAŻDE twoje przekonanie i zawsze otrzymasz potwierdzenie tego w postaci fizycznych okoliczności
  3. Abraham Hicks – Rozwijaj się mając aurę, która przyciągnie do ciebie wszystko co najlepsze
  4. Afirmacja dla czakry serca “Akceptuje siebie i innych, pozwalając, aby każdy rozwijał się w swoim tempie, najlepszym dla siebie samego”
  5. Cały świat jest po twojej stronie, jeśli tylko pozostaniesz wierny temu co w tobie najlepsze

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>