Twoje nastawienie warunkuje to, jaka będzie Twoja rzeczywistość

Twoja własna, indywidualna, subiektywna rzeczywistość będzie w dominującej mierze taka jak sposób, w który postrzegasz świat i samego siebie. Oczywiście, będziesz także spotykał się z innymi – różnymi aspektami, ponieważ żyjesz wokół rzeczywistości, które tworzą dla siebie inni i to oni powołują je do istnienia, a Ty obserwujesz je i czasem bezpośrednio doświadczasz, ale to czy aspekty tej rzeczywistości pozostaną na dłużej w Twojej zależy tylko i wyłącznie od tego, czy poświęcisz im swoją uwagę i uaktywnisz te aspekty w swojej wibracji. Więcej tłumaczę tutaj > Jak być w harmonii 24 godz/h

osho


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *