Możesz się nad sobą użalać, lub ……

“Możesz się nad sobą użalać, lub możesz się zmotywować. Możesz się obijać lub możesz ciężko pracować. Cokolwiek zrobisz TO TWÓJ WYBÓR. Cokolwiek osiągniesz ZALEŻY OD CIEBIE”
~ Arnold Schwarzenegger

użalanie się

Przeczytaj także

  1. Twoje życie, Twoja historia, Twój wybór
  2. Bob Proctor – możesz przyciągnąć do siebie tylko rzeczy, które wibrują z Tobą w harmonii
  3. Jeśli POTRZEBUJESZ czegoś, to nie możesz tego DOSTAĆ. Potrzeba i spełnienie to przeciwstawne wibracje.
  4. Możesz uzdrowić swoje życie – Louise I Hay
  5. The secret – gdy czujesz się przybity możesz to zmienić* NATYCHMAIST

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>