Tak wygląda koło radosnego rozwoju

Nic nie jest ważniejsze od tego, abyś wypełniał się pozytywnymi myślami, ponieważ za tym przyjdzie wszystko.

  • Twoje pozytywne myśli -> dadzą ci pozytywne odczucia
  • Twoje pozytywne odczucia -> świadczą o emanowaniu pozytywną energią
  • Twoja pozytywna energia -> przyciąganie do ciebie pozytywne okoliczności

i tak wygląda koło radosnego rozwoju.

“Problem” jest tylko w momencie STARTU. Musisz zacząć. Musisz WYTRENOWAĆ SIĘ w szukaniu pozytywnych aspektów i to na nich utrzymywać swoją uwagę. Nawet w najbrzydszym, czarnym pokoju, można odnaleźć choć 1 rzecz, na której będziesz się koncentrował i poprzez to będziesz emanował pozytywną energią. Żadnych wymówek: Jesteś Panem/ Panią swoich myśli i tylko ty decydujesz jakie aspekty obdarzysz swoją uwagą.

Jeśli nie wiesz jak zacząć, pokażę ci http://prawo-przyciagania.maszke.pl/ , a później napiszesz mi “To była najlepsza inwestycja w moim życiu” :)
Zapraszam na wspólną przygodę. Elżbieta Wolna

Przeczytaj także

  1. Zeszyt radosnego rozwoju osobistego
  2. Ty sam blokujesz zaistnienie nowej rzeczywistości
  3. Czy o każdym pragnieniu trzeba myśleć osobno?
  4. Co jeśli chcesz stworzyć inną, lepszą wersję życia?
  5. Co zrobić kiedy denerwują mnie bliskie osoby i jestem przez to negatywnie nastawiony

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>