Subiektywny punkt widzenia

Każdy żyje, w swojej własnej, subiektywnej rzeczywistości, skrojonej na miarę swoich przekonań. To co dla ciebie będzie się dobre, dla drugiego nie musi takie być i jest ok! Żyj i daj żyć innym według swojej własnej bajki :)

A gdy ktoś cię wkurzy, weź głęboki oddech, zaparz kubek gorącej herbaty i przeczytaj motywujący artykuł: Oto najprostsza droga do spełnienia marzeń >

opinie

 

Przeczytaj także

  1. 3 kluczowe błędy popełniane podczas tworzenia
  2. Energią zawsze emanujesz TU i TERAZ
  3. Punkt, w którym jesteś to DOBRY PUNKT
  4. Otwieram drzwi, tam gdzie wcześniej były tylko ściany
  5. Zgodność między chwilą TERAZ, a tym czego pragniesz

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>