Skup się na tym CO CZUJESZ, gdy o czymś myślisz

Wiedz, że uczucia jakie odczuwasz są fizyczną oznaką dla ciebie tego jaką energię tworzysz w danej chwili.

  • Pozytywne uczucia = pozytywna energia
  • Negatywne uczucia = negatywna energia.

Kiedy np. myślisz o pieniądzach, dostatku i czujesz ucisk w swoim ciele, czujesz zwątpienie lub strach jest to fizyczną oznaką dla ciebie, iż energia jaką tworzysz w tym obszarze, jest zablokowana.
Oznacza to, iż Twój strumień obfitości jaki płynie do ciebie nie może w pełni przejawić się w Twoim życiu. Skup się na tym CO CZUJESZ gdy o czymś myślisz. Wtedy będziesz wiedział/a jaką energię tworzysz w danym obszarze.

Gdy kolejnym razem CELOWO i ŚWIADOMIE pomyślisz o pieniądzach i poczujesz jakąkolwiek pozytywną emocję, oznaczać będzie to, że zaczynasz wibrować jak energetyczny odpowiednik obfitości, dzięki czemu prawo przyciągania tak zorganizuje zewnętrzne okoliczności, abyś mógł/mogła DOŚWIADCZYĆ tego co czujesz.

Dlaczego więc niektórzy nie mogą przyciągnąć pieniędzy? Jest na to jedna odpowiedź: Ponieważ ich dominująca wibracja w obszarze pieniędzy, to wibracja BRAKU. Jesteś energetycznym generatorem i kształtujesz przyszłe aspekty swojego doświadczenia. Mówiąc wprost to czym emanujesz w dominującej mierze, wraca do ciebie w postaci MATERIALNEGO DOŚWIADCZENIA.

Wejdź TUTAJ, a pokażę Ci jak tworzyć mnóstwo wibracji obfitości i przyciągać OKOLICZNOŚCI, w których będziesz mógł doświadczyć doskonałego prosperowania.

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *