Siła postrzegania

W tych słowach jest ZAUFANIE, SPOKÓJ, WEWNĘTRZNA HARMONIA, RADOŚĆ.
Czy widzisz jak postrzeganie wpływa na uczucia? Nikt inny nie może za ciebie tworzyć myśli i słów jakimi codziennie wypełniasz swój umysł i serce, tak jak nikt nie może za ciebie oddychać.

Uświadom sobie siłę, jaka wynika z Twojego postrzegania – świata, siebie, ludzi i wybierz myśli oraz słowa, które dadzą ci poczucie ufności, iż wszystko dzieje się w zgodzie z Twoim najwyższym dobrem.
Tej ufności brakuje, gdy doświadczamy negatywnych sytuacji, ale jest sposób, aby nauczyć się wykorzystywać te sytuacje do radosnego rozwoju. Więcej pod http://prawo-przyciagania.maszke.pl/jak-byc-w-harmonii/

niechprzyjdzie


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *