Kiedy dostrajasz się do tego czego pragniesz?

Opowiadanie historii o rzeczach i mówienie o pozytywnych powodach, dla których ich pragniesz wzmacnia ich wibrację i siłę przyciągania ich do Twojego życia. Bardzo ważne zdanie:

Skupianie się na tym czego chcesz, wypiera wibracje tego czego nie chcesz, pozwala Ci porzucić opór.

Musisz znaleźć powód, aby zestroić się wibracyjnie ze swoimi pragnieniami. Znajdź ten powód! Zrób wszystko co musisz zrobić, abyś poczuł się szczęśliwy! To co możesz zrobić to działać mniej, a wyobrażać sobie częściej.

PRAWO PRZYCIĄGANIA, NIE OPOWIADA NA PODJĘTE PRZEZ CIEBIE DZIAŁANIA, PRAWO PRZYCIĄGANIA ODPOWIADA NA WIBRACJĘ JAKĄ EMANUJESZ, A JEDYNE DZIAŁANIE JAKIE MA SENS TO INSPIROWANE DZIAŁANIE >

Jedyna praca, jaką musisz podjąć, jedyny wysiłek (jeśli w ogóle tak to można nazwać) to dostrojenie się wibracyjnie do Twoich życzeń. Szukanie zestrojenia z doświadczeniami jakie chcesz przeżyć tylko tyle! To rozkoszowanie się podróżą pomiędzy określeniem tego czego chcesz, do otrzymania tego w fizycznym świecie. Ważne jest zrozumienie związku tego, iż to o czym myślisz i to co odczuwasz, przejawia się w twoim doświadczeniu.

Jak dostroić się do swoich pragnień?

Dostrajamy się do pragnień wtedy, kiedy myśląc o nich, wyobrażając sobie jak to czego pragniemy jest już częścią naszego doświadczenia i czujemy się dobrze. Radość, euforia i inne pozytywne emocje, towarzyszące ci w momencie, gdy myślisz o swoim pragnieniu sprawiają, że jesteś przybliżany do tego, aby zrealizowało się ono w twojej materialnej rzeczywistości.

Emanując pozytywną wibracją, czując się dobrze na myśl o tym, czego pragniesz, wyobrażając sobie, że jest to już obecne w twoim doświadczeniu, sprawiasz, że pragnienie to zrealizuje się w twoim życiu.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *