Zwiększ poziom energii poprzez zakotwiczenie umysłu w teraz. TECHNIKA

Uspokajanie umysłu poprzez zakotwiczanie go w teraźniejszości, zwiększa poziom Twojej energii. Poczujesz to już po pierwszym zastosowaniu! W czasach, w których jesteśmy tak bardzo stymulowani zewnętrznymi bodźcami. Ciężko jest uspokoić umysł. Oderwać siebie od tej całej gonitwy, która się w nim dzieje. Wieczne skakanie między przeszłością, sprawami teraźniejszości, tym co będzie za chwile – to cały czas pobiera twoją energię. Świadomość, obecności w chwili teraz, zatrzymuje wędrówkę umysłu, zatrzymuje wędrówkę myśli i tworzy przestrzeń dla świadomości.


Wymyśliłam świetną technikę, która polega na mówieniu sobie w myślach bądź na głos o czynnościach jakie teraz się wykonuje, o tym co się odczuwa. To sprawia, że wzrasta nasza energia, uspokaja się umysł, wyostrza świadomość.

PRZYKŁAD: “Idę leśną ścieżką. Moja sylwetka jest wyprostowana. Mój oddech jest spokojny, zrównoważony, głęboki. Wokół mnie widzę mnóstwo drzew, mnóstwo zieleni. Atmosferę wokół przepełnia spokój i śpiew ptaków. Czuję się wspaniale. Moja energia równoważy się, jestem w pełnej harmonii z życiem i samą sobą”

Myśli nie znikną, one będą tworzyć się, napływać i odpływać, lecz poprzez praktykowanie uważności tego co dzieje się w chwili teraz, tego co odczuwasz w chwili teraz, pozwalasz odprężyć się swojemu umysłowi, wyrywasz go z chaosu i skupiasz go w tej jednej chwili.

Dodatkowo dodam, że bardzo popularna i skuteczna jest również koncentracja na oddechu. Zwykle oddychasz nieświadomie, jednak chcąc skupić umysł robisz to już świadomie, a umysł się odpręża. Można także koncentrować się na płomieniu świecy. Do ciągłego doskonalenia się polecam 30 przykazań świadomego stosowania Prawa Przyciągania.

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT ~Klik~

Przeczytaj także

  1. Część 2/4: Jak medytować? (Kanały energii, uzdrawianie za pomocą energii)
  2. Pozytywny detox umysłu – część 2
  3. Nauka cudów, Gregg Braden część I – jesteśmy połączeni poprzez niewidzialne pole energii
  4. John Hagelin – jest tylko JEDNO uniwersalne POLE INTELIGENCJI u podstaw wszystkiego: Materii i Umysłu
  5. Szalenie prosta i skuteczna technika podwyższania wibracji

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>