Zawsze wiedziałam o co chodzi ale nigdy nie udało mi się wprowadzić zamierzeń w życie.

“Szkolenie 4 kroki do manifestacji odmieniły moje myślenie i przeprogramowały formułowanie pragnień. Zawsze wiedziałam o co chodzi ale nigdy nie udało mi się wprowadzić zamierzeń w życie. Kochana Elu, nauczyłaś mnie przez te 4 dni patrzeć na świat z optymistycznym nastrojem. Dzięki naszemu “spotkaniu” dostrzegam małe szczęścia we wszystkich aspektach mojej codzienności i to nie jest tylko takie tam pisanie, TO DZIAŁA NAPRAWDĘ!!! Zaufajcie kochani Eli i otwórzcie się na lepsze, nowe życie. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!! Karolina”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

14169607_1024677070943266_834137477_n

Przeczytaj także

  1. Przyciąganie pieniędzy: “Wiedziałam wcześniej dużo na temat prawa przyciągania, ale Ty nauczyłaś mnie praktyki”
  2. Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!
  3. W ciągu kilku miesięcy udało się zdobyć to, czego wcześniej nie udało się zrealizować przez kilka lat.
  4. Już pierwszego dnia zadziały się małe cuda
  5. Po 4 dniach z Tobą, kochana Kobieto, NARESZCIE ZROZUMIAŁAM O CO CHODZI TAK NAPRAWDĘ W Prawie Przyciągania!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>