Zauważam już zmiany w życiu, dzięki wzbudzaniu pozytywnych emocji

„Elu jesteś kompetentną osobą dającą wiedzę, radość, życzliwość, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. Dzięki Tobie uświadomiłam sobie błędy w moim sposobie myślenia, a po kursie,myślę, że wszystko czego pragnę, już się realizuje. Jestem bardzo wdzięczna za tę wiedzę. Korzystałam z wielu kursów, ale Twój jest ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY! Zauważam już zmiany w życiu, dzięki wzbudzaniu pozytywnych emocji. Elu-jesteś wspaniała! Z przyjemnością uczestniczyłam w tym kursie. Polecam wszystkim! Marzena”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *