Zauważam już zmiany w życiu, dzięki wzbudzaniu pozytywnych emocji

“Elu jesteś kompetentną osobą dającą wiedzę, radość, życzliwość, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. Dzięki Tobie uświadomiłam sobie błędy w moim sposobie myślenia, a po kursie,myślę, że wszystko czego pragnę, już się realizuje. Jestem bardzo wdzięczna za tę wiedzę. Korzystałam z wielu kursów, ale Twój jest ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY! Zauważam już zmiany w życiu, dzięki wzbudzaniu pozytywnych emocji. Elu-jesteś wspaniała! Z przyjemnością uczestniczyłam w tym kursie. Polecam wszystkim! Marzena”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  2. To co przeżyłam w ciągu ostatnich 4 dni podczas szkolenia “Jak przyciągnąć pieniądze” nie da się z niczym porównać. Dzięki Elu, jesteś genialna!
  3. Dzięki temu szkoleniu mogłam w końcu doświadczyć swojej pełnej transformacji
  4. Pracuję z ludźmi, z dziećmi – dzięki szkoleniu i motywacją wprost tryskam energią
  5. Dzięki czakrom, w każdej sekundzie trwa twój energetyczny dialog z Wszechświatem

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>