Ten program dodaje mi skrzydeł

Połowa motywacyjnego treningu za Agnieszką!

„Witaj Elu! TO NIESAMOWITE JAK TEN CZAS POPŁYNĄŁ, W OGÓLE NIE CZUJE ŻE TO 50 DZIEŃ! Tak, ten program dodaje mi skrzydeł zwłaszcza piosenka o pieniądzach, chodzę i śpiewam ją gdzie się da i kiedy się da! Genialna! Fajne zdjęcia i informacje pełne pozytywizmu i wspierania. Bardzo dziękuję i polecam! Pozdrawiam radośnie. Agnieszka

A to za sprawą 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia

zawsze


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *