Ten program dodaje mi skrzydeł

Połowa motywacyjnego treningu za Agnieszką!

“Witaj Elu! TO NIESAMOWITE JAK TEN CZAS POPŁYNĄŁ, W OGÓLE NIE CZUJE ŻE TO 50 DZIEŃ! Tak, ten program dodaje mi skrzydeł zwłaszcza piosenka o pieniądzach, chodzę i śpiewam ją gdzie się da i kiedy się da! Genialna! Fajne zdjęcia i informacje pełne pozytywizmu i wspierania. Bardzo dziękuję i polecam! Pozdrawiam radośnie. Agnieszka

A to za sprawą 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia

zawsze

Przeczytaj także

  1. 100 dni – wciąż do niego wracam i to jest niesamowite
  2. Uwielbiam kiedy moi czytelnicy doskonalą swoje życie. Otrzymałam cudowną wiadomość!
  3. Jestem tak pozytywnie nakręcona od samego rana, że wychodząc z domu nie mogę się doczekać co dzisiaj przyniesie nowy dzień. Kocham to uczucie.
  4. Dostałam maila o tytule: “Zachwyt i wdzięczność”:)
  5. Kochana Elu, dziękuję Ci, że jesteś!!! I że spełniłam dzięki Tobie marzenie, nad którym pracowałyśmy :))))))

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>