Te bransoletki działają cuda. Wiem na pewno, ze każda osoba z mojej rodziny dostanie je w prezencie z okazji swojego święta.

Witam… Napiszę wprost – Bardzo dziękuję! Męczyło mnie uczucie niepokoju, które zniknęło! W domu jest lepsza atmosfera, poprawiła się moja relacja z bliskimi… Czuje spokój, gdzieś schowały się nerwy… Te bransoletki działają cuda. Wiem na pewno, że każda osoba z mojej rodziny dostanie je w prezencie z okazji swojego święta. Na swoją kolej czeka jeszcze bransoletka anielska, już wiem, ze będzie to przyjemne spotkanie ;) Pozdrawiam Marta

 —————————————————

Bransoletki z energią naturalnych kamieni. Zobacz pozytywne bransoletki, które tworzę:

POZYTYWNE BRANSOLETKI >

—————————————————

Przeczytaj także

  1. Talizman ochronny: “Bransoletka czyni cuda. CUDA. Aż trudno było wierzyć w opinie innych… ale to co robi moja bransoletka to nie może być przypadek”
  2. Talizman ochronny: “Chciałam sprawdzić działanie bransoletki. Jestem pod wrażeniem”
  3. Bransoletka z kamieniami dla 7 czakr
  4. Po raz pierwszy w życiu udało mi się nie wejść w konflikt, w który ta osoba próbowała mnie usilnie wessać
  5. Bransoletki męskie – naturalne kamienie

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>