Przed szkoleniem byłam w depresji, a już 3 dnia poczułam jakąś cudowną energię!

Witam, Elu. Zacznę od tego, że przed wzięciem udziału w szkoleniu byłam w zdiagnozowanej depresji. Moje dni były szare, ciągły płacz i brak chęci do czegokolwiek, nawet do wstania z łóżka. Już w 3 dniu szkolenia poczułam jakąś cudowną energię, zamiast ciągłego umartwiania się wspominałam cudowne chwile z mojego życia. Mój 9 letni problem z leczeniem ortodontycznym nagle zmienił kurs na mega pozytywny. Nawet lodówka sama mi się naprawiła. Zaczęłam inaczej patrzeć na siebie, wyżej siebie stawiać, doceniać. Ja po prostu polubiłam siebie.
Mam w głowie tylko pozytywne myśli, to niesamowite jak wielka i szybka zmiana dokonała się w moim życiu :) Bardzo dziękuję za świetne szkolenie i super kontakt :) To cudowne, że są na świecie tacy ludzie jak Pani. Dziękuję bardzo! Na pewno niebawem skorzystam z kolejnych szkoleń i polecam to wszystkim!

Joanna G

Opinia o szkoleniu “Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata”

Przeczytaj także

  1. Poczułam niezwykłą energię, takie ciepło w sercu i roztaczającą się miłość
  2. Poczułam, że mogę wszystko, taką wewnętrzną siłę, byłam na przystanku wśród hałasu i ludzi, a czułam się jakbym była tam tylko ja i Wszechświat
  3. Cudowna bransoletka dla 7 czakr
  4. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  5. Uwielbiam kiedy moi czytelnicy doskonalą swoje życie. Otrzymałam cudowną wiadomość!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>