Przed szkoleniem byłam w depresji, a już 3 dnia poczułam jakąś cudowną energię!

Witam, Elu. Zacznę od tego, że przed wzięciem udziału w szkoleniu byłam w zdiagnozowanej depresji. Moje dni były szare, ciągły płacz i brak chęci do czegokolwiek, nawet do wstania z łóżka. Już w 3 dniu szkolenia poczułam jakąś cudowną energię, zamiast ciągłego umartwiania się wspominałam cudowne chwile z mojego życia. Mój 9 letni problem z leczeniem ortodontycznym nagle zmienił kurs na mega pozytywny. Nawet lodówka sama mi się naprawiła. Zaczęłam inaczej patrzeć na siebie, wyżej siebie stawiać, doceniać. Ja po prostu polubiłam siebie.
Mam w głowie tylko pozytywne myśli, to niesamowite jak wielka i szybka zmiana dokonała się w moim życiu :) Bardzo dziękuję za świetne szkolenie i super kontakt :) To cudowne, że są na świecie tacy ludzie jak Pani. Dziękuję bardzo! Na pewno niebawem skorzystam z kolejnych szkoleń i polecam to wszystkim!

Joanna G

Opinia o szkoleniu „Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata”


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *