Oto wyzwanie, które doprowadzi do zmian w Twoim życiu i ludzi którzy Cię otaczają

Dowiedz się: “Jak Być W Harmonii 24 godz/h Nawet Wtedy Gdy Otaczają Cię Negatywne Sytuacje, Złośliwi Ludzie I Nie Masz Jeszcze Tego Co Chcesz

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

4 thoughts on “Oto wyzwanie, które doprowadzi do zmian w Twoim życiu i ludzi którzy Cię otaczają

  1. A może ktoś z nas ma talent plastyczny i opracuje projekt naszego własnego przypominacza? Niekoniecznie musi to być bransoletka ) :)

  2. Myślę, że każdy z nas może wybrać dla siebie to co lubi najbardziej. Np ja lubię moje kolczyki i mogę nosząc je przez 21 dni traktować jako moją „przypominajkę”. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś takiego.

  3. Nie, no fajna sprawa z tym nie-narzekaniem:)W sumie nigdy nie lubiłam narzekać ani przebywać wśród takich ludzi, no ale… no właśnie, sama dawałam sobie prawo od czasu do czasu pomiauczeć.Trzeba brać się do roboty, ode mnie zależy, jakie będe miała dalsze życie- życie dziś:)

  4. Oduczam się narzekania a wdzięczność za życie na co dzień weszła mi w nawyk.
    A czy błąd „poleprzyć” ww filmiku to narzekanie? po prostu zwyczajnie go zauważyłam :)
    Dziękuję za inspirujący filmik:)
    pozdrawiam, Iza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *