Określenie efektów końcowych URUCHAMIA TWORZENIE odpowiednich okoliczności.

Przestań myśleć, że nie masz odpowiednich środków ani okoliczności i dlatego Twoje marzenia się nie spełnią. Wiara w twoje marzenia i określenie efektów końcowych URUCHAMIA TWORZENIE odpowiednich okoliczności.

W skrócie mechanizmy manifestacji wyglądają tak:

1. Najpierw musisz określić efekt końcowy
2. Pozwolić Prawu Przyciągania zorganizować wszelkie potrzebne do manifestacji okoliczności

Jeżeli będziesz skupiał się na obecnych okolicznościach, które nie są wystarczające do manifestacji twoich pragnień – nie przyciągniesz nic wspaniałego.

Skoncentruj się na EFEKCIE KOŃCOWYM jakiego pragniesz. Wyobrażaj sobie jak doświadczasz swoich pragnień. Odczuwaj radość na myśl o tym co nadjedzie i wdzięczność za to co jest obecnie.

Zacznij od stworzenia swojej Mapy Marzeń > 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *