Jesteś panem swojego postrzegania

I znowu wszystko sprowadza się do jednego: DO CIEBIE I TWOJEGO POSTRZEGANIA. Zrozum, że twoja własna, subiektywna rzeczywistość zawsze będzie odzwierciedlała TWOJE DOMINUJĄCE PRZEKONANIA. Chcąc coś zmienić w swoim życiu, nie szukaj zmian na zewnątrz, ale WEWNĄTRZ siebie. Ty i energia jaką tworzysz poprzez swoje codzienne myśli i słowa, których używasz są źródłem twojego szczęścia lub nieszczęścia – wybór należy do ciebie. Więcej o energii w ciele http://czakry.maszke.pl/

życie

Przeczytaj także

  1. Siła postrzegania
  2. Jesteś tutaj, ponieważ egzystencja potrzebuje cię taką, jaką jesteś
  3. Jesteś wyjątkowy taki jaki jesteś :)
  4. Gdy zmieniasz sposób postrzegania wchodzisz do nowej rzeczywistości
  5. Co sprawia, że w jednym miejscu jesteś szczęśliwy, a w drugim czujesz napięcie?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>