Zmiany są namacalne!

Pracuję właśnie z Krystyną nad 4/6 dni szkolenia “Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata i wylogować się z Matrix’a”, a tu taki mail do mnie od niej zawitał:

Witam bardzo serdecznie. :) Zadania prześlę jak najszybciej, oprócz dzisiejszego dnia. Wyjeżdżam na wycieczkę, wracam około północy. Zmiany, które się dzieją wokół mnie są namacalne. Sama jestem zaskoczona, moja energia powróciła :))) ! To jest niesamowite. Super !!! Pozdrawiam cieplutko. Krystyna :)

 

Przeczytaj także

  1. 3 kluczowe błędy podczas tworzenia
  2. Talizman ochronny: “Odkąd nosze to cudo dzieją się niesamowite rzeczy!”
  3. Widzę zmiany. To uczucie nie da się opisać, to trzeba przeżyć i z całego serca polecam bo wiedza Pani Elżbiety jest ogromna
  4. Mówiłam już, że mój 100 dniowy trening motywacyjny jest super? A co ja będę mówiła :) Posłuchajcie uczestniczki, która go ukończyła! :)
  5. Zauważam już zmiany w życiu, dzięki wzbudzaniu pozytywnych emocji

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>