Poczułam, że mogę wszystko, taką wewnętrzną siłę, byłam na przystanku wśród hałasu i ludzi, a czułam się jakbym była tam tylko ja i Wszechświat

Aż łezka się w oku kręci – ze szczęścia oczywiście! :) Jestem dumna i szczęśliwa!

Przeczytaj co spotkało Martę:

*Witaj Elu, chcę Ci bardzo podziękować, to był wspaniały czas dla mnie, wczoraj doznałam czegoś wspaniałego, ciężko opisać to słowami, ale żeby podzielić się z Tobą tym postaram się to zrobić. Poczułam, że mogę wszystko, taką wewnętrzną siłę, byłam na przystanku wśród hałasu i ludzi, a czułam się jakbym była tam tylko ja i Wszechświat, energia, z którą uczę się współpracować, poczułam bardzo wyraźnie miłość, bezpieczeństwo, pragnienie współpracy, otwartość na to, niesamowite to było. Jestem gotowa. Aż łezki ze szczęścia mi się kręcą w oku, dziękuję Ci za wszystko. Bardzo ciepło pozdrawiam życząc wszystkiego co najpiękniejsze. Marta”

Słowa Marty po zakończeniu tego 6 dniowego szkolenia Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata

jest wspaniale

Przeczytaj także

  1. Przed szkoleniem byłam w depresji, a już 3 dnia poczułam jakąś cudowną energię!
  2. Poczułam niezwykłą energię, takie ciepło w sercu i roztaczającą się miłość
  3. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  4. Mogę śmiało powiedzieć, że jesteś moim przewodnikiem duchowym Elu! :)))
  5. Jesteś tutaj, ponieważ egzystencja potrzebuje cię taką, jaką jesteś

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>