Nieprzyjemne sytuacje, które mnie spotykały pomimo, że jestem urodzoną optymistką potrafiły siedzieć mi w głowie i drążyć dziurę później się oczywiście sama prostowałam, ale humor mi na trochę psuły, a teraz nic mi nie straszne!

Elu bardzo się cieszę ze wzięłam udział w kolejnym Twoim szkoleniu.
Wahałam się czy je wykupić, a teraz jestem przeszczęśliwa. Tak mi lekko i taka jestem spokojna i szczęśliwa. Nieprzyjemne sytuacje które mnie spotykały pomimo, że jestem urodzoną optymistką potrafiły siedzieć mi w głowie i drążyć dziurę później się oczywiście sama prostowałam, ale humor mi na trochę psuły, a teraz nic mi nie straszne! Teraz wiem ze wszystko jest po coś i na coś i zrozumiałam ze kontrast jest dobry!
Dziękuje Elu że dwa lata temu kiedy natrafiłam na Twojego bloga i wzięłam udział w pierwszym szkoleniu zmieniłam tak wiele w swoim życiu i teraz robię to co kocham i jestem chodzącym szczęściem Buźka. Ania

Opinia o szkoleniu “Jak być w harmonii”

Przeczytaj także

  1. Talizman ochronny: “Tego nie da się opisać, to nie są przypadki, ludzie są mili uśmiechnięci!”
  2. Jestem dumna, bo wiem że to co daje innym, jest wartościowe dla ich pozytywnego rozwoju
  3. Wszystko jest w głowie! Zmień to co masz w głowie, a zmieni się twoje życie! Bądź głodny sukcesu!
  4. Klaudia: niesamowite sytuacje których doświadczyłam po otrzymaniu bransoletki ochronnej.
  5. Na poziomie świadomym byłam nastawiona trochę sceptycznie…

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>