Nie przypuszczałam ze tak bardzo wchodziłam w niskie wibracje, a potem się dziwiłam skąd u mnie takie, a nie inne rzeczy się wzięły

Dzień dobry Elu:)

To był naprawdę świetny warsztat i ciesze się ze się go podjęłam:) Bardzo dziękuję:)! To było niesamowite ze Wszechświat mi dawał sygnały już  po 30 minutach stosowania ćwiczeń, że to naprawdę działa! Czuje zmianę w wibracjach swojego ciała, więcej radości to ekscytujące. Ja juz od dawna rozwijam się duchowo, ale brakowało mi właśnie tego albo aż tego sposobu utrzymania swoich wibracji wysoko mimo okoliczności, osób itp

To jest naprawdę genialne i nieobciążające innych swoim światem widzenia, zmieniła mi się relacja z córką i pogłębia z mężem. Zapomniałam jak cudną jest istotą, a ten warsztat mi to przypomniał, a mąż mi pozazdrościł i podkradł mi skrypt i robi te ćwiczenia, bo mówi ze się zmieniłam od piątku:)!!!! Moje widzenie bardzo się zmieniło. Podoba mi się energetyka tej Twojej metody:)

Jestem wdzięczna za to ze Wszechświat podsunął mi warsztat „Jak być w harmonii”. Nie przypuszczałam ze tak bardzo wchodziłam w niskie wibracje, a potem się dziwiłam skąd u mnie takie, a nie inne rzeczy się wzięły. Jeszcze raz dziękuję i życzę samych kreatywnych szkoleń i wszelkiej obfitości:)

Agnieszka

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *