Muzyka do porodu – mój numer jeden

Wszytko przychodzi do mnie w odpowiednim czasie, jestem taka wdzięczna!
Ta przepiękna mantra jest numerem jeden na mojej playliście, którą tworzę, na jeden z najważniejszych dni mojego życia – dnia przyjścia na świat mojego kochanego syna.

Dzielę się nią z wami z ogromną radością i wdzięcznością….a tych, którzy jeszcze nie czytali mojego artykułu “Jak ciąża nauczyła mnie być drużyną z magią życia” serdecznie zapraszam do lektury

“Kłaniam się najwyższej mądrości,
Kłaniam się mądrości trwającej wieki,
Kłaniam się prawdziwej mądrości,
Kłaniam się wielkiej mądrości Boskiej.

Chroń mnie, otóż moje serce, a będę wolna….”

 

Przeczytaj także

  1. A jeśli mapa marzeń jest mi potrzebna tyko na jeden obszar?
  2. Czy mam szczegółowo precyzować jeden konkretny cel dopóki on się zmaterializuje czy mogę wizualizować jednocześnie kilka obszarów życia?
  3. Afirmacje + muzyka + obraz
  4. Za co i kto mnie tak karze?
  5. Muzyka jako pigułka relaksacyjna dla Twojego zmęczonego umysłu

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “Muzyka do porodu – mój numer jeden

  1. cudownie, cudownie….wlasciewie to brak slow aby opisac …moje odczucia wychodza ponad wymiar… I love…. Namaste

  2. Nie słyszałam jeszcze niczego piękniejszego. Popłakałam się ze wzruszenia…Żałuję tylko, że tego nie słuchałam przed urodzeniem moich 2 córeczek. Cudowne, to mało powiedziane… Dziękuję Elu, że udostępniasz takie wielkie rzeczy… Pozdrawiam niezmiernie wzruszona… Jestem wdzięczna za wszystkie materiały i szkolenia. Polecam je każdemu bez względu na wiek, wykształcenie i status społeczny… Każdy tak naprawdę chce, pragnie i oczekuje tego samego – wewnętrznego szczęścia, które nosimy w sobie… Nie każdy o tym wie… Dziękuję serdecznie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>