Muzyka do porodu – mój numer jeden

Wszytko przychodzi do mnie w odpowiednim czasie, jestem taka wdzięczna!
Ta przepiękna mantra jest numerem jeden na mojej playliście, którą tworzę, na jeden z najważniejszych dni mojego życia – dnia przyjścia na świat mojego kochanego syna.

Dzielę się nią z wami z ogromną radością i wdzięcznością….a tych, którzy jeszcze nie czytali mojego artykułu „Jak ciąża nauczyła mnie być drużyną z magią życia” serdecznie zapraszam do lektury

„Kłaniam się najwyższej mądrości,
Kłaniam się mądrości trwającej wieki,
Kłaniam się prawdziwej mądrości,
Kłaniam się wielkiej mądrości Boskiej.

Chroń mnie, otóż moje serce, a będę wolna….”

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “Muzyka do porodu – mój numer jeden

  1. cudownie, cudownie….wlasciewie to brak slow aby opisac …moje odczucia wychodza ponad wymiar… I love…. Namaste

  2. Nie słyszałam jeszcze niczego piękniejszego. Popłakałam się ze wzruszenia…Żałuję tylko, że tego nie słuchałam przed urodzeniem moich 2 córeczek. Cudowne, to mało powiedziane… Dziękuję Elu, że udostępniasz takie wielkie rzeczy… Pozdrawiam niezmiernie wzruszona… Jestem wdzięczna za wszystkie materiały i szkolenia. Polecam je każdemu bez względu na wiek, wykształcenie i status społeczny… Każdy tak naprawdę chce, pragnie i oczekuje tego samego – wewnętrznego szczęścia, które nosimy w sobie… Nie każdy o tym wie… Dziękuję serdecznie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *