Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich że zostali oszukani….

Matrix to system kontroli mas, to utrzymywanie ludzi w niewiedzy o prawdziwej naturze człowieka. Jak “wylogować się” z matrix’a?
https://www.maszke.pl/2015/06/matrix-to-system-kontroli-mas-to-utrzymywanie-ludzi-w-niewiedzy-o-prawdziwej-naturze-czlowieka-jak-wylogowac-sie-z-matrixa/

matrix2


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich że zostali oszukani….

 1. Koleżanki ( osoby bardzo mi bliskie ) które tak bardzo lubiłam przez wiele lat mnie oszukiwały , udawały przyjaźń a tak naprawdę mnie wysmiewały i obgadywały za plecami a potem zostawiły .To jest moja głęboka trauma z dzieciństwa – nie widziałam,albo nie chciałam widzieć -byłam zaślepiona tak bardzo ich przyjaźnią ,że nie zauważyłam tego wszystkiego?
  Od małego wpajano mi, że ludzie to oszuści i mnie wykorzystają.A do tego, że mężczyźni są źli i mnie także wykorzystają .
  I tak się właśnie działo. Izolowałam się od ludzi .Nie miałam znajomych , nikogo – sama chodzilam na spacery , na zakupy.Byłam samotnikiem- miałam depresję, nie pracowałam, były takie momenty, że nie wychodziłam z domu przez kilka miesięcy. Aż w końcu zrozumiałam, że nie ma to sensu . Wiem o tym, że teraz to wszystko ode mnie zależy, pracuje nad tym aby to zmienić i na nowo zaufać ludziom.
  Nie ma sensu chować się przed bólem i rozczarowaniem ani trzymać go stale w sobie. Było i minęło czas zacząć żyć zostawiając to na zawsze za sobą. Podnieść się i iść dalej .Ale ja nadal to w sobie trzymałam.
  Dzisiaj właśnie dowiedziałam się, że osoba z którą się przyjaźnie nie jest uczciwa robi coś za moimi plecami.

  I teraz mnie olśniło ! :
  – jestem za bardzo ufna nie sprawdzam tego co kto mówi tylko mu wierze bezgranicznie, zamiast myśleć samodzielnie
  – na świecie są różni ludzie i nie każdy jest uczciwy ( jest dobro i zło )
  -trzeba najpierw poznać kogoś w różnych sytuacjach naprawdę a nie mieć tylko swoje fałszywe wyobrażenie na jego temat
  -muszę zmienić swoje przekonania i kierować się tylko na te cechy i aspekty ludzi które chce

  1.Chce otaczać się ludźmi uczciwymi, szczerym, pomocnymi którzy są godni mojego zaufania

  2.Otwieram się na ludzi którzy postępują w stosunku do mnie fair

  3.Chce nawiązywać nowe znajomości z cudowymi, pozytywnymi osobami

  4.Chcę by teraz wszystko się wyklarowało by okazało się kto jest przyjacielem a kto nie .Czas by ci którzy byli dla mnie nauką ustąpili miejsca dla tych co są dla mnie prawdziwym wsparciem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *