Ile osób, potrzeba aby zmienić coś w Twoim życiu?

Kocham to co robię! Motywowanie innych do pozytywnego myślenia, jest moją pasją <3

„Witam Cię z ogromną radością Elu! Pragnę Ci bardzo podziękować za Twój poradnik, który ogromnie mi pomógł przy tworzeniu mojej Mapy Marzeń. Jestem Ci także bardzo wdzięczna za blog, który dla mnie jest skarbnicą wiedzy. Uczę się żyć świadomie. Wszechświat zaprowadził mnie do Ciebie i teraz wiem ,że idę w dobrym kierunku. Pozdrawiam Cię cieplutko i przesyłam dużo miłości. Dziękuję :) Iwona”

Mowa o poradniku, który polecam na początek wspólnej podróży pozytywnego rozwoju > https://pozytywnysklep.com/produkt/e-book-jak-stworzyc-skuteczna-mape-marzen/

ilepotrzebaosob


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *