Energia lęku i energia miłości

Nie wierz na słowo. POCZUJ. Twoje uczucia, to fizyczne informacje zwrotne dla ciebie, jaką energię emanujesz w świat. Czujesz się inaczej emanując energią lęku niż energią miłości – to nie jest nowość, Ty to wiesz, tylko nie zawsze świadomie zdajesz sobie z tego sprawę, że w każdej chwili możesz zmienić to jak się czujesz, zmieniając kierunek swojej uwagi. Możesz dostać w krótkim czasie skrzydeł i dosłownie frunąć unoszony energią miłości, która zawsze jest dla ciebie dostępna.
Jak być w harmonii nawet wtedy gdy otacza cię kontrast (negatywne sytuacje)? Więcej >

miłośćotwiera


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *