20 dni minęło….jak jeden dzień! :)

Droga Elu, minęło 20 dni i muszę powiedzieć że nie wiem od czego zacząć..Czuję się fantastycznie bo dużo się pozmieniało dzięki Tobie i Twojemu 20 dniowemu treningowi pracy z czakrami.

Czuję za to ogromną wdzięczność! Nie jest łatwo, gdyż znów, po raz kolejny, otwiera się świadomość ile znajduje się przede mną.. :) ale to taka fajna praca, jakby życie zaczęło się po raz kolejny, znów od nowa.. Żyjemy w czasie dużych i szybkich zmian. Otoczenie nie wspiera nas w pozytywnym myśleniu i wszystko co się wydarza (dla nas osobiście) wzbudza dużo emocji, więc tym trudniej jest być dobrym i myśleć tylko dobrze, bo bardzo trudno zupełnie nie reagować na świat zewnętrzny.

Tego się dopiero zaczynamy uczyć.. :) i jest nam z tym coraz lepiej!!!
Ze zdziwieniem zauważam każde „zejście moich myśli” na zły tor i to jak chwilę później myślę już pozytywnie, dobrze, z serca :)) ale to jest coś czego nam nie wpajano, nie uczono nas tak żyć. Więc jakby moje życie zaczęło się od nowa.. Jestem Ci ogromnie wdzięczna, bo uchwyciłaś wszystko w sposób bardzo przystępny i jasno wyjaśniłaś co i jak.

Różnych osobistych doświadczeń (związanych z przeszłością..) w każdy dzień jest tak dużo, że odruchy czasem jeszcze są stare…..ale już je zauważam!!! I na tym etapie jest to mój kolosalny sukces. Wewnętrznie czuję że właśnie TAK, tak – buduję, stwarzam, czynię moją przyszłość

Bardzo pomogły mi też kolory i naturalne kamienie, które dobieram świadomie na każdym etapie.To świetna zabawa ale i wzmocnienie!!! No i cóż, na tym nie może się skończyć. Oczywiście nadal czyszczę te 4 czakry, i z każdym dniem jest lepiej.

Na to wszystko potrzeba znacznie więcej czasu, ale to pewnie czas całego życia, które w ten sposób można spędzać i muszę powiedzieć że bardzo mi się to podoba :) Życie slow, flow.. w akceptacji wszystkiego co się wydarza, w sercu – dla każdego, w pomocy każdej potrzebującej istocie, w ekologii… Dużo i długo można rozważać korzyści z Twojego kursu.

Dziękuję Ci pięknie :) Pozdrawiam gorąco
Beata M.

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *