Wymagająca, ale skuteczna

Dlaczego moje szkolenia są takie skuteczne? Jedna z uczestniczek podsumowała to tak:
“Aż nie wiem co powiedzieć taka frajdę sprawiłaś mi zmuszając mnie do tej zabawy, nigdy bym nie pomyślała, że to takie fajne. Dziękuję za Twojego “bata nad głową”, bo niby człowiek wie, niby czytał o tym wiele razy, a dopóki sam nie zacznie stosować w życiu codziennym, nie wie o co chodzi :) nie wystarczy wiedzieć – trzeba też tą wiedzę używać! Jeszcze raz dziękuję”

Widzicie? Nie ma łatwo! ;D Moje szkolenia są takie jak ja: WYMAGAJĄCA, ALE SKUTECZNA! (zobacz, które przemawia do ciebie http://prawo-przyciagania.maszke.pl/) Dobrego dnia!

P.S Nie odkładajcie zmian na później. Polecam zrobić porządek z własnym systemem energetycznym http://czakry.maszke.pl/
Elżbieta Wolna

balony1

Przeczytaj także

  1. Tylko ja decyduję
  2. Afirmacje dostrajające do przepływu bogactwa – mp3
  3. Bo od marzeń wszystko się zaczyna! :)
  4. Nie bądź smerfem marudą! ;)
  5. Szalenie prosta i skuteczna technika podwyższania wibracji

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>