Wybierz postrzeganie, która da ci lepsze odczucia, poprzez co nie będziesz blokował dobra, które płynie do ciebie.

kiedyjestciniewygodnie

Rzekłabym zmień percepcje i wybierz postrzeganie, która da ci lepsze odczucia, poprzez co nie będziesz blokował dobra, które płynie do ciebie.

Przykład? Sytuacja niezależna ode mnie – comiesięczna płatność zus. Dwie możliwości pokierowania swojej uwagi:

1. Negatywna – za każdym razem denerwować się, iż wymuszana jest na mnie płatność, której wcale nie chcę robić, lecz poprzez to odczuwałabym negatywne uczucia i blokowała napływ pozytywnych okoliczności do mojego życia

2. Pozytywna – za każdym razem, kiedy wykonuję przelew wyobrażam sobie jak te pieniążki dostają moi dziadkowie i dzięki temu mają pieniążki na swoje potrzeby. Poprzez taki kierunek uwagi odczuwam pozytywne uczucia i jestem otwarta na napływ pozytywnych okoliczności do mojego życia

W KAŻDYM PRZYPADKU obowiązuje ta sama zasada – kij ma zawsze dwa końce. Możesz znaleźć myśli, które pozwalają Ci na czucie się dobrze bądź nie. Jeśli chcesz nauczyć się więcej zapraszam na rozwój pod moimi skrzydłami. Co powiesz na 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia?

Serdecznie zapraszam :)
Elżbieta Wolna


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *