Technologia nowej ery – „drukowanie” w technologii 3D – rzeczy, domów oraz….narządów ciała

Kochani. Wiele WSPANIAŁYCH technologii nie jest dla nas udostępnianych.
Gdy nadejdzie czas, iż stary system upadnie, wszystkie cudowne technologie będą dostępne na szeroką skalę. Znalazłam film „Niezależnej Telewizji” gdzie mowa o STWARZANIU rzeczy, ozdób, ubrań, domów a nawet NARZĄDÓW LUDZKICH. Koniecznie obejrzyjcie do 37 minuty Jasiek Łuszczki opowiada o tej technice.

Poszerzajcie swoją świadomość, bo czas gdzie panowały ograniczenia dobiega powoli końca – oto kropla tego co będzie dla nas wszystkich dostępne. Wierzę w to, czuję to – uwierzcie i Wy….

a tutaj Jasiu opowiada o budowaniu DOMÓW w tej technologii – CUDO!!


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *