Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać, rzeczy złe jak żyć

Wszystko uczy, rozwija – trzeba tylko mieć otwarte serce i umysł, by wyciągać wnioski i odpowiadać sobie za każdym razem na pytanie “Czego chce na podstawie tego doświadczenia? Jakie pragnienie we mnie powstało?” A NASTĘPNIE SKUPIĆ CAŁĄ SWOJĄ UWAGĘ NA PRAGNIENIU, PIELĘGNUJĄC GO POZYTYWNYMI WIZJAMI I UCZUCIAMI JAK NAJDROŻSZE W ŚWIECIE ZIARENKO :)

Ot! Cały sekret wspaniałego, harmonijnego życia :) Więcej o tym jak wykorzystać kontrast do rozwoju uczę tutaj

nauczyłymnie

Przeczytaj także

  1. Nikt nie chce bólu…
  2. Rozwój dzięki negatywnym doświadczeniom
  3. Kochać siebie bezwarunkowo…
  4. Za co i kto mnie tak karze?
  5. Bob Proctor – możesz przyciągnąć do siebie tylko rzeczy, które wibrują z Tobą w harmonii

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>