Niezapisane cele są jedynie złudzeniem

Przerażające jest to, iż większość osób, które pragnie się pozytywnie rozwijać NIE MA ZAPISANYCH CELÓW w kierunku, których ich życie miałoby podążać. Są tylko zdawkowe wizje zdrowie, bogactwo, miłość – ale to nie wystarczy, aby wzbudzić w sobie wystarczająco silne uczucia i zmienić wzorzec który przyciągnie do nas nową, ulepszoną wersję doświadczenia.

Dlatego właśnie powstało moje szkolenie 4 kroki do manifestacji. Dostrojenie do wszystkich pragnień. Przez 4 dni będę pracowała z Tobą nad dostrojeniem do 2 TWOICH PRAGNIEŃ. Działamy, aby odnaleźć UCZUCIE MOMENTU tego jak będziesz się czuł gdy to czego pragniesz przejawi się w twoim doświadczeniu. Zapraszam https://pozytywnysklep.com/produkt/jak-przy-pomocy-prawa-przyciagania-realizowac-marzenia-4-skuteczne-kroki/

zapiszcele

Przeczytaj także

  1. Jestem chory/Jestem zdrowy
  2. Potrzeba, a pragnienie – naucz się dostrzegać różnicę
  3. Przez 4 dni będziemy pracowali wspólnie nad 2 Twoimi pragnieniami
  4. Motywacja w drodze do sukcesu!
  5. Cała prawda o afirmacjach

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>