Nawet przy najprostszej czynności, możesz czuć się wspaniale i pozytywnie przyciągać

Zwykle jest tak że reagujemy impulsywnie na to co przydarza nam się w danej chwili. Tworzymy swoje wibracje spontanicznie w odpowiedzi na pojawiające się zewnętrzne okoliczności.

Często jesteśmy niezadowoleni bo zewnętrzne okoliczności nie przynoszą nam radości. Zapominamy o jednej ważnej rzeczy:

WYDAWAĆ BY SIĘ MOGŁO, ŻE TO OKOLICZNOŚCI W JAKICH UCZESTNICZYMY MAJĄ DAWAĆ NAM RADOŚĆ, A TO NIE TAK. MY SAMI MUSIMY TAK POKIEROWAĆ NASZYMI MYŚLAMI, ABY WYKRZESAĆ Z KAŻDEJ CHWILI RADOŚĆ.
Jesteś twórcą, więc twórz celowo. Nie bądź jak liść, który poleci tam gdzie zawieje wiatr. Przejmij stery nad tym, na czym się skupiasz.

mysli słowa charakter

O tym mówię cały czas o CELOWYM wzbudzaniu w sobie jak najlepszych odczuć, w odpowiedzi na KAŻDĄ sytuację, rzecz, osobę na jaką skierowana jest twoja uwaga to jest ŚWIADOME TWORZENIE.
Nawet przy najprostszej czynności jaką wykonujesz, możesz MOCNO podnieść swoje samopoczucie i tym samym swoje wibracje, że wydawać mogłoby się to nie możliwe :)

Przykład z mojego życia, bo takie najłatwiej jest zrozumieć i pojąć o co tej Elżbiecie chodzi :) Myje sobie ostatnio głowę, zaskoczony? Cóż to takiego może być w tym wydarzeniu??

Otóż myję sobie ją i prowadzę ze sobą wewnętrzny dialog:

„Ależ fajnie, że mam ciepłą wodę, którą mogę spłukać pianę z moich włosów. Lubię kiedy są świeże i lśniące. Fajnie jest móc o siebie zadbać, jak ja lubię się rozpieszczać.
Szampon pięknie pachnie, fajnie że mogę sobie na niego pozwolić.
Jak dobrze mieć w pełni sprawne ciało, którym z taką łatwością mogę się posługiwać.
Lubię masować swoją głowę, kiedy ją myje, to takie przyjemne uczucie.”

Spójrz tylko!!! Tak prosta czynność, a tak łatwo można pokierować swoją uwagą, aby wzbudzić w sobie wspaniałe odczucia! O tym mówiłam powtarzając: WZBUDZAJ W SOBIE CELOWO JAK NAJLEPSZE ODCZUCIA.

Zapraszam do współpracy i odkrycia większej ilości takich perełek, które przyspieszą twój rozwój. Szkolenie Jak być w harmonii 24 godz/h, nawet wtedy gdy otaczają Cię negatywne sytuacje, złośliwi ludzie i nie masz jeszcze tego co chcesz


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Nawet przy najprostszej czynności, możesz czuć się wspaniale i pozytywnie przyciągać

  1. Ojejku, to niesamowite, bo wczoraj robiłam to samo. Myłam głowę i myślałam sobie jak super jest to robić i starałam się poczuć wdzięczność. Będę to jeszcze trenować:-).
    Serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *