Małe kroczki, wielkie efekty!

1. Skup się na tym czego pragniesz.
2. Pielęgnuj to pozytywnymi słowami oraz myślami
3. Wprowadzaj harmonię w chwilę TU I TERAZ dbając o porządek w swojej przestrzeni życiowej oraz o wartości odżywcze tego co jesz

Będziesz jak drzewo, którego nic nie powstrzyma! Kropla drąży skałę poprzez częste padanie – pamiętasz? Nawet robiąc małe kroczki, możesz osiągnąć cel poprzez ciągłą motywację, wiarę, wytrwałość i pasję :)

Elżbieta

postępy


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *