Koniecznie przeczytaj: Łowienie ryb i Prawo Przyciągania ;-)

Witaj! Jedna z uczestniczek mojego szkolenia przysłała mi swoje przemyślenia po jednej z lekcji – przeczytaj koniecznie. Jestem bardzo dumna z jej przemyśleń, oto one:

łowienieryb

„Kiedyś jeździłam z tatą na ryby. Pamiętam, że jak łowiliśmy i nic mi nie brało (nawet spławik nie drgnął), tato mi powtarzał: one tam są i tylko czekają aż przymkniesz oko/przestaniesz choć na chwile patrzyć na spławik i często tak właśnie było – wyciągałam wędkę z „oskubanym” przez rybę robakiem.
Bo tylko „częściowo” skupiałam się na spławiku i szybko rezygnowałam kiedy nie widziałam rezultatów.

Myślę, że często tak właśnie jest – znudzeni, przygnębieni BRAKIEM, NIE OTRZYMYWANIEM tego, czego pragniemy, przestajemy się skupiać na tym, czego pragniemy. Skupiamy się na zewnętrznych okolicznościach – widzimy BRAK i myślimy – BRAK. Łowienie nie przynosi nam już radości i tym samym przestajemy przyciągać. Tata miał racje – one tam są i tylko czekają aż spuścisz z oka spławik. Dlatego nie pozwól, by jakiekolwiek zewnętrzne okoliczności cię rozstroiły. One tam są :> Zarzucaj wędkę i przyciągaj !!! :-))”

P.S I ciebie czytelniku zapraszam na moje szkolenia. Będzie to podróż wgłąb siebie – bo wszystko czego potrzebujesz już w tobie jest. Ja tylko pomogę tobie wydobyć to na światło dzienne :)

4 kroki do manifestacji
Przez 4 dni szkolenia stworzysz 4 kroki, dzięki którym dostroisz się do manifestacji dwóch pragnień, które są dla ciebie najważniejsze. Po jego zakończeniu będziesz mógł samodzielnie dostroić się do każdego pragnienia, które zapragniesz doświadczyć. CZYTAJ DALEJ >

____________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog.
Autorka rewolucyjnych szkoleń radosnego rozwoju osobistego wykorzystującego siłą Prawa Przyciągania >

Autorka poradników:

  • Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń za pomocą Prawa Przyciągania. Przeczytaj >

130 pyt odp mock up

  • Odkryj PRAWDZIWE źródło swoich problemów i rozwiąż je raz na zawsze.Przeczytaj >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

  • Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę marzeń i zrealizować swoje marzenia.Przeczytaj >

mapa_marzen_ela_wolna1

____________________________________________________

 

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *