Kilka afirmacji bogactwa

Większość ludzi ma zablokowaną energię pieniędzy. Jeżeli twoja dominująca wibracja w obszarze pieniędzy, to wibracja braku, będzie ona objawiała się brakiem pieniędzy, zamiast swobodnym napływem. Dzięki zadaniom, które są do wykonania po każdej z lekcji, nauczysz się emanować wibracją bogactwa, a tym samym przyciągać okoliczności, w których doświadczysz materialnego bogactwa. CZYTAJ DALEJ >

260616

Przeczytaj także

  1. Ile czasu przebywasz w WIBRACJI BOGACTWA?
  2. Po tym ćwiczeniu będziesz emanował wibracją bogactwa!
  3. Skup się na tym CO CZUJESZ, gdy o czymś myślisz
  4. Jak przyciągasz BRAK PIENIĘDZY??
  5. Twoja dominująca wibracja

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>