Kilka afirmacji bogactwa

Większość ludzi ma zablokowaną energię pieniędzy. Jeżeli twoja dominująca wibracja w obszarze pieniędzy, to wibracja braku, będzie ona objawiała się brakiem pieniędzy, zamiast swobodnym napływem. Dzięki zadaniom, które są do wykonania po każdej z lekcji, nauczysz się emanować wibracją bogactwa, a tym samym przyciągać okoliczności, w których doświadczysz materialnego bogactwa. CZYTAJ DALEJ >

260616


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *