Jak stworzyć drużynę z mocami Wszechświata?

przyroda

Inteligentna Energia tworzy takie cuda, a Ty nadal uważasz, że nie może pomóc ci w realizacji twoich pragnień? Stworzenie odpowiednich okoliczności specjalnie dla ciebie to pestka przy finezji każdego stworzenia na tej planecie! 

Jednak potrzebna jest harmonia między energią jaką emanujesz, a jaka odpowiada twoim pragnieniom. Oznacza to, że ty także musisz dawać coś z siebie mały leniuszku! ;-)) Zapraszam cię na artykuł, dzięki któremu będziesz wiedział, co masz robić, aby stworzyć drużynę z energiami Wszechśwata

Przeczytaj także

  1. Wymówki
  2. Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata i wylogować się z Matrix’a
  3. Co jeśli chcesz stworzyć inną, lepszą wersję życia?
  4. Twoja praca oraz praca Wszechświata w spełnianiu pragnień
  5. Zaufanie jako droga do obfitości Wszechświata

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>