Im lepiej MENTALNIE się czujesz tym bardziej zwiększasz swoją wibrację i zaczynasz pozytywne przyciąganie.

Im bardziej czujesz się rozluźniony, pozytywny tym większa jest to fizyczna oznaka, iż uwalniasz się od oporu, który blokuje napływ dobra do twojego życia. Opór jest zawsze odczuwany jako negatywne odczucia. Im lepiej MENTALNIE się czujesz tym bardziej zwiększasz swoją wibrację i zaczynasz pozytywne przyciąganie.

Tak samo działa to w drugą stronę. Im bardziej czujesz się spięty, sfrustrowany, zdenerwowany lub odczuwasz jakąkolwiek inną negatywną emocję jest to fizyczna oznaka, że zwiększa się twój opór i tym samym obniża się częstotliwość twojej wibracji, zatrzymując napływ dobra.

Pamiętając o tym, że tylko i wyłącznie twoja wibracyjna harmonia odczuwana, jako harmonijne uczucia sprawia, iż rzeczy których pragniesz PRZEJAWIAJĄ SIĘ W TWOIM DOŚWIADCZENIU, musisz mieć ogromną świadomość tego co ODCZUWASZ, jak czujesz się na co dzień.

Zapamiętaj, że twoje emocje są twoimi najwspanialszymi przyjaciółmi, którzy informują cię czy zbliżasz się do realizacji swoich pragnień, czy też je blokujesz. Jedynie korzystając z przewodnictwa swoich emocji, będziesz wiedział jaką aktualnie emanujesz wibracją.

Zapraszam cię na wpis, który stworzyłam w chwili inspiracji. Niechaj te zdania napełnią cię coraz większą świadomością >

____________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog.
Autorka rewolucyjnych szkoleń radosnego rozwoju osobistego wykorzystującego siłą Prawa Przyciągania >

Autorka poradników:

  • Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń za pomocą Prawa Przyciągania. Przeczytaj >

130 pyt odp mock up

  • Odkryj PRAWDZIWE źródło swoich problemów i rozwiąż je raz na zawsze.Przeczytaj >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

  • Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę marzeń i zrealizować swoje marzenia.Przeczytaj >

mapa_marzen_ela_wolna1

____________________________________________________

 

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *