Gdy zadajesz sobie to pytanie, wtedy zaczyna się magia

Cele nadają życiu smaczek :-) Uwielbiam wyznaczać sobie cele, doskonalić się w drodze do ich realizacji, odkrywać nowe pokłady siły i mądrości. Nie wyznaczając sobie celów, popadamy w stagnacje. Każdy dzień podobny jest do poprzedniego. Życie jest szare i beznadziejne, ale gdy zaczniesz myśleć “Jak mogę udoskonalić – siebie, swój związek, miejsce w którym jestem itd” ZACZYNA SIĘ MAGIA :)

Odnajdź uczucie momentu tego jak będziesz się czuł, gdy to czego pragniesz stanie się częścią twojego fizycznego doświadczenia. Zapraszam do współpracy > 4 kroki do manifestacji marzeń >

10919029_786360904744891_6099313914518565016_n

Przeczytaj także

  1. Bo od marzeń wszystko się zaczyna! :)
  2. Jak ciąża nauczyła mnie być drużyną z magią życia?
  3. Niezapisane cele są jedynie złudzeniem
  4. Jestem chory/Jestem zdrowy
  5. Gregg Braden – Gdy grupa ludzi zaczyna odczuwać COŚ w swoich sercach, efekt rozciąga się na całą wspólnotę.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>