Gdy chcesz zmian

Widzisz różne okoliczności, zachowania, sytuacje i na ich podstawie zaczynasz budować swoją wersję otaczającego cię świata, jednak PO CO zasilać aspekty, których nie chcesz powielać??? One są – ok, wiele ludzi z nimi rezonansuje, ale chcąc zmian musisz zacząć rezonansować nie z tym co widzisz swoimi fizycznymi oczami, ale z taką wersją jaką chcesz doświadczyć.

Czy to łatwe??? Nie. To cholernie trudne. Obracamy się wokół rzeczywistości wielu, wielu ludzi i bezwiednie rozmyślamy, mówimy, myślimy o tym jak żyją inni, zamiast na podstawie tego doświadczenia uzmysłowić sobie czego chcemy W SWOJEJ WŁASNEJ RZECZYWISTOŚCI.
Jeżeli nie będziesz czegoś zasilał swoją energią, zniknie to z Twojego doświadczenia, ponieważ nie będzie energetycznego połączenia.

Dlatego tak ważne jest, aby zasilać te aspekty, które pomagają nam budować pozytywny świat WOKÓŁ nas. Zawsze będzie istniało dobro i zło i to z czym będziesz rezonansował NA DŁUŻSZĄ CHWILĘ zależy od Twojej świadomej uwagi. Oczywiście, że mogą przyjść do Twojego życia negatywne okoliczności czy zdarzenia, ale dzięki swojej ŚWIADOMOŚCI będziesz mógł je przetransformować w ULEPSZONE DOŚWIADCZENIE i oto właśnie chodzi..

Rozwój na podstawie kontrastu jest najtrudniejszą rzeczą do nauczenia się, jednak jest to możliwe i całkiem zmienia życie. Więcej o tym jak się tego nauczyć dowiesz się tutaj > 

negatywnedoświadczenia


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *