Dość sceptycznie podchodziłam do tej całej mapy marzeń

Uwielbiam, gdy moi czytelnicy odmieniają swoje życie, a zmiany przechodzą ci najśmielsze oczekiwania!! :)

„Witam Elu. Bardzo dziękuję za poradnik. Przyznam się, że na początku dość sceptycznie podchodziłam do tej całej mapy. Myślałam sobie, co mi da takie powyklejanie strony w wordzie zdjęciami? I kiedy zaczęłam to robić doznałam szoku, to było jak olśnienie.

Tworząc stronę na temat bogactwa, myślałam że wkleję na niej tylko zdjęcie mojego wymarzonego samochodu, ale jakoś samo zdjęcie na całej stronie do mnie nie przemawiało (tym bardziej że mam je również ustawione na pulpicie), zaczęłam się więc zastanawiać z czym kojarzy mi się bogactwo i co bym kupiła bądź zrobiła gdybym miała dużą sumę pieniędzy.

W mojej głowie zaczęły się pojawiać pomysły, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Zaczęłam wyszukiwać zdjęcia rzeczy, które widziałam w myślach (np. piękny ogród, ogromna garderoba, ja organizująca przyjęcia dla rodziny i znajomych) i wynajdywałam takie, które dosłownie jakby do mnie mówiły. To było takie magiczne…

Może to zabrzmi infantylnie, ale niektóre rzeczy zaczęły się spełniać już następnego dnia. Przy tworzeniu mapy o temacie JA powklejałam fotografie kobiet regularnie ćwiczących, zdrowo się odżywiających, z piękną, promienną cerą. Na następny dzień z taką, piękną cerą się obudziłam:) i od tamtej pory nie było dnia abym nie ćwiczyła bądź zdrowo się nie odżywiała!

Wiem, że duży wpływ na to miało to, że chciałam udowodnić sama sobie, że dam radę no, ale ta promienna cera tak z dnia na dzień… – to była na mnie niespodzianka. Napisałabym dużo więcej…. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za ten poradnik i z wielką radością oczekuję manifestacji tych pięknych marzeń w moim życiu. Pozdrawiam serdecznie Asia”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *