Twoje skupienie aktywuje energię

100 dniowy trening motywacji do pozytywnego myślenia
Przez ponad 3 miesiące inspiruję, uczę oraz motywuje każdego uczestnika do utrzymywania pozytywnego myślenia. Przez 100 dni, uczestnik otrzymuje jedną lekcję, która uczy go pozytywnego myślenia oraz pozwala utrzymywać pozytywny stan umysłu, w celu przyciągnięcia najlepszych okoliczności prowadzących do spełnienia marzeń. CZYTAJ DALEJ >

210616

Przeczytaj także

  1. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób przyciągać do siebie to co dobre i najpiękniejsze, jeżeli pragniesz uczynić swoje życie lepszym skorzystaj z porad Eli.
  2. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moje życie tak się zmieniło
  3. Poznaj tajemnicę sukcesu…
  4. 100 dni – wciąż do niego wracam i to jest niesamowite
  5. Kurs pozytywnego myślenia

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>