Przykazania Prawa Przyciągania

Czasem nie wiadomo co robić, aby pozytywnie się rozwijać. Postanowiłam, dać moim czytelnikom 30 przykazań świadomego stosowania Prawa Przyciągania. Każde przykazanie to krok do radosnego i świadomego przeżywania kolejnego dnia. Zapraszam do przeczytania darmowego fragmentu ~klik~

myśl-pozytywne

 

Przeczytaj także

  1. 30 przykazań Prawa Przyciągania
  2. 11 zdań na temat PRAWA PRZYCIĄGANIA
  3. Jak pomimo wiedzy teoretycznej na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje życie na bardziej pozytywne?
  4. Jak ominąć uczucie braku podczas przyciągania?
  5. Błędne przekonanie nt. prawa przyciągania – nie mogę doceniać tego co mam teraz

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>