Praca nad tym tematem już bardzo zmienia moją świadomość bogactwa i od wczoraj zaczynają się dziać cuda!

Wczoraj napisała do mnie Joasia, która pracuje nad drugiem dniem szkolenia *Jak przyciągnąć pieniądze. Jak otworzyć się na otrzymywanie*

“Moje opóźnienie wynika z tego, że jeszcze nie skończyłam zadania 3, ale już zaraz skończę i wyślę. Mam problem techniczny ze zdjęciami, a myślę że to ważny aspekt zadania. Natomiast praca nad tym tematem już bardzo zmienia moją świadomość bogactwa i od wczoraj zaczynają się dziać cuda! Wiedziałam intuicyjnie, że to najlepsza inwestycja w którą zainwestowałam pieniądze ! Dziękuje serdecznie, Joanna”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Już pierwszego dnia zadziały się małe cuda
  2. Talizman ochronny: “Bransoletka czyni cuda. CUDA. Aż trudno było wierzyć w opinie innych… ale to co robi moja bransoletka to nie może być przypadek”
  3. Kiedy dajesz ludziom więcej wartości niż dostałeś od nich, pojawia się uczucie spełnienia i świadomość dobrze obranego kierunku
  4. Mój 100 dniowy trening motywacyjny działa cuda
  5. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>