Podróż z energiami – praca z czakrą podstawy

Dzięki czakrom, w każdej sekundzie trwa twój energetyczny dialog z Wszechświatem.
Tra la la – pierwszy etap pracy nad czakrą podstawy został zakończony, oto co się dowiedziałam:

“Elu, program z czakrami jest wspaniały. To zaskakujące, że w trakcie pracy nad czakrą podstawy nagle chodzę w bluzce czerwonej, jem więcej pomidorów i kupuje czerwone tulipany. Jestem bardziej spokojna, pewna siebie i mocno osadzona. Teraz zaczynam kolejna czakrę. Już jestem bardzo zadowolona z efektów – Magda”

Zapraszam i Ciebie w tę magiczną podróż z energiami jakie przepływają w każdej sekundzie przez ciebie > 20 dniowy trening z 4 pierwszymi czakrami >

podstawa. Czerwień

Przeczytaj także

  1. Dzięki czakrom, w każdej sekundzie trwa twój energetyczny dialog z Wszechświatem
  2. Praca z CZAKRĄ PODSTAWY poprzez afirmacje
  3. Test czakr. CZAKRA PODSTAWY
  4. Za co odpowiada czakra podstawy?
  5. CZAKRA PODSTAWY > Jak z nią pracować?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>