Niezwykła przygoda

Zapraszam na niezwykłą przygodę, wprowadzającą w pozytywne brzmienie nasze wibracje :)
Chwila zadumy, wyciszenia, żywe emocje – to wszystko po obejrzeniu, koniecznie z dźwiękiem tego krótkiego filmu :)


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

8 thoughts on “Niezwykła przygoda

  • Izo

   mnie przepełniło piękno kiedy przeczytałam twój komentarz :-) To niezwykłe uczucie gdy twoja emocja, przemawia do mnie :)

   Informacja dla wszystkich – Melodia jaką tam słyszycie nazywa się „Yiruma – river flows in you” – ja mam ją na MP4, zgrałam sobie ostatnio :-)
   Szłam na spacer i przypomniałam sobie o niej…jaką radość i piękno świata człowiek zaczyna odczuwać, trudno to opisać :-) Coś pięknego :-)
   Ja zawsze zachwycam się pięknem wokół mnie, ale ten spokój jaki mnie wtedy przepełnił był niezwykły :-)

   Gdy kładę się spać, włączam ją ponownie i dziękuję za cały miniony dzień, za wszystko to co dobre, bo daje mi to siłę aby działać dalej, tworzyć, żyć, podziwiać i za to co złe, bo sprawia to że jestem silniejsza, mądrzejsza – podsumowanie dnia, przy rytmie tej melodii sprawia że przepełnia mnie uczucie radości i szczęścia że mogę tutaj być, uczyć się, przeżywać.

   Dziękuję wam wszystkim , którzy tu jesteście bo dla was to wszystko :-)

 1. Ale odjazdowy film! Taki wzmacniający, inspirujący, pokrzepiający.

  Oglądając zakochałem się w muzyce i przez chwilę pomyślałem – co to za wykonawca? Ale po chwili dałem sobie spokój zachwycając się dalej samym oglądaniem.
  I teraz przeglądam tekst pod filmem i widzę że podane jest na tacy :-)
  Dziękuję Elu!

  I dziękuję za wspaniały opis tego co robisz przed snem. To cudowna prosta a jakże potężna technika/sposób działania.
  Jeszcze pozostaje tylko dodać, aby poleżeć ze dwie minutki po obudzeniu i też podziękować za co tylko człowiek jest w stanie.

 2. Jestem tu pierwszy raz. Jestem zafascynowana „sekretem”. Dziękuję, że za tę stronę:)Piękny i pełen otuchy film! Muzyka wprowadza spokój, a tego mi dzisiaj potrzeba najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *