Nadszedł czas przebudzenia!

Żyć w zgodzie z naturą. Spędzać w niej dużo czasu. Wyjść z tych kwadratowych domów, ograniczających schematów. Poczuć bezpieczeństwo niezwykłego sklepienia jakie mamy nad głowami. Wdychać świeże powietrze, puszczać latawce, podziwiać piękno przyrody.
TO ZNACZY ŻYĆ. Jak wylogować się z systemu kontroli mas? Przeczytaj więcej o Matrix’ie > wylogować się z matrix'a

Przeczytaj także

  1. Nadszedł czas, aby WZRASTAĆ
  2. Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich że zostali oszukani….
  3. Pracuj, kupuj, zżeraj, konsumuj, umieraj…
  4. Co jest sekretem PRZEBUDZENIA?
  5. Co powiesz na to, gdy dowiesz się, że Matrix jest kluczem do Twojego przebudzenia??

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>