Jak zmienić swoje postrzeganie świata i zacząć przyciągać to, co chcesz? Jak odnaleźć spokój i harmonię? Jak zostać świadomym twórcą swojej rzeczywistości?

Takie opinie po skończonej współpracy, są moją dumą i wielką radością! :)

“Jak zmienić swoje postrzeganie świata i zacząć przyciągać to, co chcesz? Jak odnaleźć spokój i harmonię? Jak zostać świadomym twórcą swojej rzeczywistości? Odpowiedź jest prosta: wziąć udział w szkoleniu prowadzanym przez Elę!

To były wspaniałe trzy dni, choć przyznam, że bardzo intensywne. Opłacało się jednak zainwestować czas, bo moja pokursowa rzeczywistość zupełnie się zmieniła. Czuję, że moje stuprocentowe zaangażowanie już niedługo zaprocentuje. Jeszcze niedawno byłam osobą, która koncentrowała się głównie na tym, co negatywne, wiecznie niezadowolona pesymistka, nie potrafiłam wyswobodzić się z zakorzenionych we mnie od dzieciństwa schematów postrzegania świata.

A teraz? Nie myślałam, że trzy dni mogą coś zmienić?! Zmieniły wszystko! Jest tak, jakbym narodziła się na nowo. Swoje schematy myślowe wyrzuciłam z głowy, od teraz pragnę żyć w harmonii i rozwijać się niezależnie od tego, co dzieje się wokół. Jest niesamowicie, nauczyłam się wyrażać radość i wdzięczność. Cudowna współpraca z wyjątkową osobą, nie byłam tak naładowana pozytywnymi wibracjami nigdy wcześniej.

W moim życiu zagościła harmonia. Czuję się bosko, czuję boskość w sobie! Pragnę świadomie i skutecznie kreować swoją rzeczywistość i kierować swoją uwagę na właściwe tory. Uwielbiam być pełna miłości i radości. DZIĘKUJĘ, jestem bardzo wdzięczna za ten czas. Dziękuję Tobie Elu, jesteś cudowną kobietą!

Ewelina Cz.

Opinia o szkoleniu “Jak być w harmonii 24 godz/h, nawet wtedy gdy otaczają Cię negatywne sytuacje, złośliwi ludzie i nie masz jeszcze tego co chcesz”

Przeczytaj także

  1. Zawsze wiedzialam, ze chce zmienic swoje postrzeganie rzeczywistosci, ale nigdy nie wiedzialam jak
  2. Jak zacząć przyciągać POZYTYWNIE?
  3. Aby zmienić wszystko, zmień swoją perspektywę, swoje postrzeganie
  4. Czuję, że dzięki Twojemu wspaniałemu szkoleniu nareszcie ruszyłam z miejsca, bo mimo, że przeczytałam Sekret i inne książki z tej dziedziny, nie potrafiłam zmienić swojego życia.
  5. Jak zacząć zmiany w swoim życiu?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>