Jak przebudzić się, gdy od 2 lat nie ma się pracy i dochody takie, że nie da się za nie przeżyć

Tomek: Jak przebudzić się, gdy od 2 lat nie ma się pracy i dochody takie, że nie da się za nie przeżyć. Doświadczenie, umiejętności, wykształcenie- wszystko jest. Tylko jakoś nic z tego nie wynika…

Elżbieta Wolna (Maszke): Nie wynika, ponieważ PRAWO PRZYCIĄGANIA nie odpowiada na twoje fizyczne działania, a na energię jaką na co dzień w przeważającej mierze emanujesz. Posiadasz w sobie wzorce, poprzez które Twoja energia jest energią braku, zamiast energią obfitości – dlatego Twoje doświadczenie jest takie, a nie inne. Nie możesz doświadczyć niczego innego, niż to co obdarzasz każdego dnia swoją dominującą uwagą, niczego innego niż to co oferujesz swoją energią.

Tomek: W takim razie PP nie jest dla mnie możliwe do zastosowania. Nie widząc szybkich rezultatów, nie mam motywacji do dalszego działania i tak koło się zamyka.

Elżbieta Wolna (Maszke): To nie jest kwestia „możliwego do zastosowania”, stosujesz je cały czas. Albo oferujesz wysoko wibracyjną energię i doświadczasz wspaniałych okoliczności, albo oferujesz nisko wibracyjną energię i doświadczasz negatywnych okoliczności. Wszystko jest kwestią tego jaką energię oferujesz w przeważającej mierze w danych obszarach np. zajęcie dające pieniądze, związek, relacje z innymi itp. Masz wolną wolę Tomku i możesz wybrać jedno, albo drugie. Zdecydujesz się na zmianę swoich przekonań, albo nadal będziesz powielał obecne – wybór należy do ciebie.

Odsyłam także do tego artykułu https://www.maszke.pl/2010/06/szukam-pracy-jak-ja-znalezc/


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *